2.500 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava.

Müşteri Hizmetleri

 

 

Web sitemiz BİZİMLEZZETLER.COM bir Bizim Köy Yöresel Ürünler iştirakidir. Bizim Köy Yöresel Ürünler hizmete başladığı 2001 yılından günümüze müşterilerine sadece doğal ve sağlıklı ürünleri sunmayı amaç edinmiştir. 15 Yılı aşkın sektör deneyimi ile faaliyetlerini Karadeniz’in şirin ili Rize’de yer alan iki şubesinde sürdüren Bizim Köy Yöresel Ürünler sadece bulunduğu bölgede yetişen veya üretiminin gerçekleştirildiği, üreticileri ile bire bir görüşebildiği ve üretim süreçlerini kontrol ettiği, her hangi bir katkı maddesinin kullanılmadığından emin olduğu, sağlıklı ve doğal ürünlerin ticaretini yapmaktadır. İşletmemiz kendi sofrasında görmek istemeyeceği hiçbir ürünü, hiçbir zaman müşterilerine sunmamıştır, sunmayacaktır.

Şubelerinin yanı sıra BİZMLEZZETLER.COM adı altında online ortamda da hizmet veren işletmemiz sunduğu bütün ürünleri kedi raflarından doğrudan müşterileri ile paylaşmakta olup, bu alanda hizmet veren bir çok internet sitesinin aksine tedarik süreci gibi özellikle gıda maddelerinin bozulmasına neden olabilecek, sıkıcı ve uzun ürün temin süreçlerden müşterilerini uzak tutar, ürünleri en kısa sürede ulaştırılması amacına bağlı kalır. İşletmemiz aynı zamanda hava sıcaklığından olumsuz etkilenebilecek, tereyağı, zeytin gibi ürünleri soğuk zinciri bozmadan paketleyerek, köpük kolilerde ve buz modülleri kullanarak göndermekte, ürünlerin ortam şartlarından etkilenmemesi için azami gayret göstermektedir.

İşletmemizden gönderilen bütün ürünler sigortalı olup, kargo sürecinde yaşanabilecek, düşme, ezilme, delinme veya herhangi bir şekilde hasar görme durumlarında müşterilerin mağdur edilmesi kesinlikle söz konusu değildir.

BİZİMLEZZETLER.COM bundan önce olduğu gibi, bundan sonra da müşterilerine doğal, sağlıklı ve kaliteli ürünleri sunmaya ve müşteri beklentilerini ön planda tutmaya devam edecektir.

Hizmetinizdeyiz

 

  • *
  • *
  • *
  • *
  • Lütfen bekleyin ...
    Lütfen bekleyin ...
    *
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4